Takmičari čačanskih moto klubova odneli drugo i treće mesto Otvorenog šampionata Srbije u moto krosu

Juče je na stazi u Feketiću održana 3-ća trka Otvorenog šampionata Srbije u Moto krosu na kojoj su zapažene rezultate ostrvarili takmičari čačanskih klubova „ Tanasko Rajić“ i „Termorad auto-moto kluba Čačak“.

U najmanjoj klasi MX65, vozač Moto kluba “Tanasko Rajić” Aleksa Milosavljević je u ukupnom zbiru u obe vožnje imao isti broj bodova kao i prvoplasirani, ali je zbog slabijeg plasmana u drugoj trci osvojio 2-go mesto, dok je vozač Termorada Petar Rajević u istoj klasi osvojio 3-će mesto. U klasi MX85 Milić Zimonjić, vozač ekipe Tanasko Rajić je ubedljivom vožnjom u obe trke osvojio 1-vo mesto i ubedljivo vodi u generalnom plasmanu. U klasi MX2 prošlogodišnji šampion Nenad Petrović (Moto klub Tanasko Rajić) sigurnom vožnjom je osvojio je 1-vo mesto ispred takmičara iz Makedonije Hristijana Stankovića. Zahvaljujući ovim rezultatima, u ekipnoj konkurenciji, u klasi 1, ekipa Moto kluba Tanasko Rajić je osvojila 2-go a vozači Termorada 3-će mesto.