Polovičan rezultat: Borac izgubio, Mladost pobedila

Proteklog vikenda su odigrane sve utakmice 3. kola fudbalske Superlige Srbije a Borac je pretrpeo I treći uzastopni

Proteklog vikenda su odigrane sve utakmice 3. kola fudbalske Superlige Srbije a Borac je pretrpeo I treći uzastopni neuspeh. I pored činjenice da su na gostovanju ekipi Voždovca na poluvremenu imali prednost od 1-0 izabranici Igora Spasića su na kraju poraženi rezultatom 2 prema 1. U narednom kolu, već za dva dana, Borac u Lučanima dočekuje ekipu Vojvodine.

A fudbaleri Mladosti su zabeležili prvi ovosezonski trijumf pošto su pred svojim navijačima savladali ekipe Rada rezultatom 2-1. Susret je rešen u prvih 45 minuta kada su golove za Mladost postigli Jovanović I Radivojević dok je strelac za „Građevinare“ bio Volkov. U sredu u okviru 4-og kola sastav iz Lučana se na Banovom brdu sastaje sa ekipom Čukaričkog.