Kadeti BIP-a poraženi od vršnjaka iz Užica (1:3)

ČAČAK — U zaostaloj utakmici prvog prolećnog kola kadetske lige FSRZS, fudbaleri čačanskog “BIP-a” poraženi su od ekipe

ČAČAK — U zaostaloj utakmici prvog prolećnog kola kadetske lige FSRZS, fudbaleri čačanskog “BIP-a” poraženi su od ekipe FK “Sloboda” iz Užica. Užičani su kraj “Sladare” slavili sa ubedljivih 3:1.

Na izvanredno pripremljenom terenu pred oko 50-ak gledalaca odigrana je veoma zanimljiva utakmica u kojoj je ipak pobedila, u ovom trenutku kvalitetnija ekipa, iz Užica. Još gledaoci nisu ni zauzeli mesta, posle kardinalne greške odbrambenih igrača domaće ekipe, gosti su došli do prednosti. U 4.minutu gol je postigao najbolji igrač ovog susreta Todor Glišović. Domaća ekipa je imala još nespretnih intervencija, ali rezultat se nije menjao do 16.minuta kada brzonogi Sergej Stamenić udvostručuje vođstvo gostujuće ekipe. Isti igrač ponovo je tresao mrežu BIP-a u samom finišu prvog poluvremena (45.minut), pa su gosti na odmor otišli sa prednošću od tri pogotka.
    U drugom poluvremenu domaćin se “probudio iz zimskog sna” i uspeo da podigne nivo igre i parira protivniku, što je rezultovalo pogodkom Luke Đokovića u 73 minutu. Do kraja meča, obe ekipe imale su priliku za pogodak, ali je rezultat ostao isti – 3 prema 1 za goste iz Užica.
Izvor: FK BIP