Crveno beli slavili pobedu u Lučanima rezultatom 1:3

Crvena zvezda slavila pobedu u Lučanima rezultatom 1:3 u 25. kolu Super lige Srbije. Pobedom protiv Mladosti fudbaleri Crvene

Crvena zvezda slavila pobedu u Lučanima rezultatom 1:3 u 25. kolu Super lige Srbije. Pobedom protiv Mladosti fudbaleri Crvene zvezde izjednačili su rekord od 51 utakmice bez poraza u nizu u domaćem prvenstvu. Zvezdin napadač postigao je sa bele tačke prvi gol na utakmici u Lučanima, ujedno svoj 18. ove sezone. Milan Pavkov povećao je na 2:0 već u 29. minutu. Mladost je smanjila prednost na 2:1  kada je Petar Bojić poentirao u 55. minutu, ali su Crveno beli osigurali pobedu golom Marka Marina u 70. minutu igre.

Posle dobrog prvog poluvremena za Zvezdu, Mladost se vratila u igru i 20 minuta mučila suparničku ekipu. Međutim brojne sistemske greške sakrio je projektilom Marko Marin i pokazao zašto je njegovo prisustvo bitno za Zvezdin tim. Iako su dobro igrali u drugom poluvremenu, Lučanci nisu uspeli da nadoknade propuste iz prvog.

Naredni rival Crveno belima biće Zemun, dok Mladost u narednom kolu gostuje Radničkom u Nišu.