SNS – DELA GOVORE 25 02 2022

Kandidati za poslanike liste „Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve“ danas su putovali auto-putem „Miloš Veliki’’ od Beograda

Kandidati za poslanike liste „Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve“ danas su putovali auto-putem „Miloš Veliki’’ od Beograda do Čačka, gde su ih dočekali mladi i kolege iz Gradskog odbora SNS Čačak.

Siniša Mali, tokom vožnje auto-putem „Miloš Veliki“, rekao je da danas možemo da uživamo dok se vozimo od Beograda do Čačka. „Nekada su to bili snovi, a danas su ti snovi stvarnost. Međutim, tu se ne završavaju naše želje i planovi. Nastavljamo da gradimo i razvijamo Srbiju. Samo u ovom trenutku, gradimo deset auto-puteva i brzih magistrala širom Srbije. Naša želja je da umrežimo Srbiju, da svi njeni građani imaju jednake mogućnosti da razvijaju biznis, da rade i da ostanu na svojim ognjištima. Samo zajedno, i samo sa Aleksandrom Vučićem na čelu, mi možemo sve“, naglasio je Mali.